Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.ch
dardania dardania chat
chat shqip shqip chat
kosova
shqiperia ilirida
Login Dardania Chat
Shkruaj Nickname (Emri)
» Chat Shqip

Chat Lista


Hyrja
Bisedo Shqip Ne Chat Shqiptar - Dardania.Ch
Bisedo Shqip dhe Argetohu online ne Dardania Chat.
Chat Shqiptar, menyra me e thjeshte dhe me e mire per te biseduar në chat dhe njohje te reja chati online!
Chat Shqiperia, Chat Dardania, Alba Chat, ParajsaChat, Nastradini Chat, Kosova Chat, Shqiperia Chat, Albanian Chat, Albnetwork Chat, Chat Albania, Albforumi, Forumi Shqiptar, Albanischen Chat, AlbaChat, Chat Shqip, Fajtori Chat.


Projekti Dardania.ch është ndërtuar si një virtual shqiptar politikisht i pavarur e që nuk i takon asnjë organizate qeveritare apo joqeveritare, piksynim ka sensibilizimin e vizitorit shqiptar, më ështje që i përkasin botës së sotme shqiptare, trendeve të saj dhe ështjeve thëmelore shqiptare.
Puna jonë ështe e orientuar kryesisht në krijimin e urave lidhese në mes të bashkkombasve dhe në mbrojtjen e interesave kombëtare.
Edhe pse shum nga ne gjindemi në megrim, fizikisht larg atdheut, zemrat tona rrahin shqip dhe mendjen e kemi pranë atdheut duke i falenderuar teknologjis që na mundësoi nëpermjet internetit të takohemi me shqiptar nga atdheu por edhe nga të gjitha anët e botës.
Detyrë e jona është që t'a ruajmë e t'a njohim trashëgiminë e pasur që na kanë lënë stërgjysherit e rilindasit tanë.

Parim thelbësor kemi qëndrimin neutral ndaj bindjeve politike, krahinore e fetare.
Të gjithë diskutuesve u ofrojmë asje të lirë në diskutime pa i cenuar asnjënit të drejtën e lirisë së mendimit e të shprehurit lirshëm të mendimit, ndërgjegjës dhe besimit.

Dardania.Ch Platforma Më e Mirë Për Njohje Online!

Stafi
Temat më të reja në Forum
» Dardania Forum - Diskutime