www.dardania.ch | Kujdes: Nese nuk hyn dot ne chat kliko CHAT KOSOVAR 2 | www.www.dardania.ch

Nese do te njohesh femra dhe meshkuj kosovar atehere hyr ne chat duke bere klik ketu Chat Kosovar. Ky IRC server chat kosovar bashkon gjithe Shqiptaret e Kosoves anembane. Chato me Kosovar nga gjermania, zvicra, austria dhe kosova.